10 секретів кукурудзяного рекорду від Адріана Кокса

Адріан Кокс на своїй сімейній фермі у північній частині Міссурі вирощує рекордні врожаї кукурудзи.

Стоячи на полі над річкою Томпсон на півночі штату Міссурі, Адріан Кокс зупиняється, щоб поділитись думками свого діда щодо врожайності кукурудзи.

«Він обробляв це поле вручну, він і моя бабуся з упряжкою коней і возом», ― розповідає фермер.

article-8-photo-1

Тоді врожайність кукурудзи скрізь виходила від 30 до 40 бушелів на акр (1,8-2,5 т/га). У 2018 році Кокс зафіксував рекордну врожайність на цій самій землі, приблизно 318,9 бушелів на акр (20 т/га) в сухий рік.

«Це дивовижно, що технології зробили за останні 60 років», ― каже фермер з округу Ґранді, засновник Cox Motorsports, який спеціалізується на ремонті тягових тракторів і має кілька перемог на конкурсах.

Протягом останніх 20 років він досяг збільшення врожайності на сімейній фермі.

«Було дуже цікаво розвиватись, щоб побачити, наскільки хороший урожай кукурудзи можна отримати без зрошення», ― говорить він.

Минулий рік не розчарував. У екстремально посушливих умовах Кокс впорався краще за інших виробників Міссурі на незрошуваних землях в Національній Асоціації Виробників Кукурудзи (National Corn Growers Association Yield Contest). Він каже, що успіх був можливий завдяки землі з минулого, людей у сьогоденні і технології з майбутнього.

Правильна ділянка землі

article-8-photo-2

Знання щодо урожайності на кожній ділянці з року в рік вирішальні для вибору землі, де можна отримати гідні конкурсу врожаї. Для Кокса це 42-акрова (17 га) ділянка в окрузі Ґранді, позначена на польових картах як «улюблене поле».

Ця частина ферми знаходиться в долині річки. Насправді річка обтікає її навколо.

«В посушливий рік це улюблене поле родить дуже добре», ― говорить фермер. А 2018 рік був винятково сухим роком.

Кліматичні звіти, надіслані на його iPad, показали лише 5,6 дюйма (142 мм) опадів від сходів до збирання. Кокс думав, що, незважаючи на попередні рекорди поля, воно не конкуруватиме у національному змаганні цього року.

«У розпал посухи, коли температура була близько 100 оF (38 оС), дув вітер і не було дощу три тижні, я думав про те, що не виставлятимусь на конкурс», ― згадує він.

Але тоді фермер побачив рослини кукурудзи. Вони не виглядали стресовими. І була можливість ще позмагатись за перемогу.

article-8-photo-3

«Ви повинні знати свою землю. Іноді ми недооцінюємо її потенціал», ― наголошує Адріан Кокс.

Працюйте з професіоналами

Кокс заручається підтримкою бренду насіння Dekalb і консультантів з рослинництва з Genesis Ag, щоб допомогти створити план перемоги: від вибору насіння до технології вирощування. Він каже, що важливо знайти людей, яким ви довіряєте.

Продавець насіння Dekalb Бред Толсон має давні зв'язки з Коксом, майже 20 років.

«Він починав зі мною невдовзі після того, як я почав займатися фермерством. Він знає мої поля, він добре обізнаний і розуміє, як тут працює ґрунт», ― говорить фермер.

article-8-photo-4

Вибір правильного гібриду кукурудзи є важливим. У минулому році Толсон обрав Dekalb Disease Shield DKC64-35RIB Brand Blend.

«Ця кукурудза ― скаковий кінь. Бред передбачав, що даний гібрид спрацює на цьому полі. І мав рацію», ― каже фермер.Це був перший посів саме цього гібрида.

Коли справа доходить до внесення добрив, обробки насіння і біології, Кокс звертається до Марка Розерміча з Genesis Ag.

«Я отримую детально складену угоду від нього. Це повна програма того, що використовувати і коли», ― говорить Кокс. Він любить додатковий погляд на його культуру, щоб побачити те, чого він не робить, наприклад, коли культура потребує пізнього підживлення.

Солодкий врожай

Десять років тому Кокс відвідав конференцію і почув слова колеги з Міссурі Чарльза Хінкебейна, який вирощує кукурудзу. Той говорив про важливість цукру для досягнення високих врожаїв. У той час це була революційна концепція, але Адріан повинен був спробувати.

Отже, він пішов до місцевого продуктового магазину.

article-8-photo-5

«Я був, мабуть, єдиним хлопцем, який пішов на касу з чеком за хлібобулочні вироби на 600 доларів», ― каже Кокс, сміючись.

У перші роки Кокс купував цукор на піддонах. Брав кожен мішок, висипав його і змішував у розкидачі, перш ніж вирушити на поле. Було багато роботи.

Тоді Genesis Ag вийшов на ринок із препаратом Carbose, рідким джерелом цукрів і цукро-генеруючими бактеріями. Його випускали у каністрах, що було куди зручніше.

Кокс каже, що цукор має важливе значення при вирощуванні кукурудзи для отримання вищих врожаїв. Він застосовує його пізніше в сезоні, коли виникають стреси, такі як шкідники та негода. Цукор забезпечує миттєву енергію, яка потрібна рослині, розповідає він.

Цукор і сьогодні залишається в планах для культури. Окрім цього, він додає такі добавки, як мікроелементи та біологічні мікси.

Фермер у четвертому поколінні вдячний за досягнення в галузі технологій і людям, які допомагають йому досягти цілей по врожайності. Тим не менш, його думки завжди повертаються до тих, хто вперше орав цю ділянку землі.

«Небагато є благословенних людей, які отримують ферму з таким ґрунтом. Мені пощастило мати таку ферму», ― говорить він.

10 секретів Адріана Кокса для отримання рекордного врожаю кукурудзи

article-8-photo-6

Адріан Кокс дізнався багато років тому, що вирощування кукурудзи потребує уваги до деталей. Отримання більшого виходу з кукурудзи вимагає ще більшої уваги, спрямованої на кожну зернину. Він пропонує свою виграшну стратегію, створену на конкурсах.

Відтепер Кокс уже не бере участь у змаганнях, але не виходить із сільського господарства цілком.

«Цікаво дати поштовх цьому полю і подивитися, що ви можете отримати із землі, але я перебуваю в тій точці свого життя, де більше не маю нічого доводити. Я хочу побачити, що може зробити наступне покоління», ― говорить Адріан Кокс.

Таким чином, Кокс пропонує 10 рішень, які є частиною його переможної стратегії вирощування кукурудзи

1. Відновлення азоту. Оскільки це родюча земля, велика частина азоту засвоюється рослинами. Тому його потрібно поповнювати. Кокс робить одноразове передпосівне внесення 300 фунтів (136 кг) безводного аміаку наприкінці лютого або першого березня.

2. Обробка насіння. Насіння кукурудзи обробляють препаратом Invigor 8 з Genesis Ag. За словами Кокса, це стимулює проростання. Він також використовує продукт Amplify-D виробництва Conklin для змащування насіння в бункері сівалки. Це додає мікроелементів до насіння.

3. Сівба відповідно до температури ґрунту. Кокс закопує ґрунтовий термометр на полі і моніторить його. Коли температура починає підніматися, робить записи, допоки та не сягне 50 оF (10 оС). Як правило, він починає посівну на навколишніх полях і лиш потім повертається до конкурсного поля.

У минулому році переможне поле було посіяне 23 березня.

«Я дозволяю йому прогрітись трохи більше, ніж іншим», ― говорить фермер.

4. Ніколи не сійте конкурсне поле першим. Коли справа доходить до посіву, Кокс каже, що 50% залежить від машини і 50% від оператора. «Я хочу працювати над помилками на інших полях, а не на конкурсному полі», ― говорить він.Тому фермер пристосовує сівалки, електронні пристрої та налаштовує тиск. Він засіває конкурсне поле приблизно в середині посівної.

article-8-photo-7

5. Густота стояння. Кокс прагне збільшити густоту рослин приблизно до 35 600 на акр (88 000 на га). Минулого року стеблестій не був ідеальним, густота рослин складала лише 34 000 на акр (84 000 на га). Він хоче, щоб густота стояння рослин дорівнювала густоті на момент сходів. Однак це не завжди буває так. Тоді Кокс дивиться на погоду і сівалку, щоб визначити, що саме пішло не так.

6. "Ударне" стартове добриво. При посадці Кокс використовує стартове добриво Inc від Agri-Solutions. З формулою NPK 6-24-6 + 1 Zn. Воно містить додатково трохи сірки і цинку, крім того, у борозни вноситься рідкий мікс препаратів Zenergy (біологічний інокулянт, що містить штами азотфіксуючих бактерій), Enviroboost (стимулятор ферментної активності) та Carbose (джерело цукрів та цукроутворюючих бактерій) від компанії Genesis Ag.

«Ця суміш дає змогу рослинам гарно стартувати», ― зауважує фермер.

7. Ранній початок боротьби з бур'янами. Кокс застосовує гербіцид Halex, змішаний з атразином для боротьби з бур'янами. Він любить вносити цю суміш раніше, коли рослини кукурудзи невеликі, але визнає, що все залежить від погоди. Це внесення є останнім проходом наземної техніки по полю.

8. Стимулювання рослин у середині сезону. У червні Кокс розпилює суміш Carbose для підняття рівня цукру, VitaNterra з органічними кислотами, такими як гуміни і фульвокислоти, і Microboom, комплексний набір мікроелементів. На цьому етапі все робиться з літака. Ще одне внесення відбувається згодом в липні.

article-8-photo-8

9. Завершення сезону. Влітку 2018 р. більшу частину Міссурі охопила посуха. Вперше Кокс застосував два внесення Cryptomyte, одне у липні та інше у серпні. Це коштувало приблизно $35 на акр ($86 на га), тому він визнає, що трохи непокоївся, враховуючи сухі умови. Внесення Cryptomyte збільшувало налив зерна та його натуру.

Натура зерна, за твердженням фермера, складала 61 фунт на бушель (785 г/л).

«Це зерно було настільки наповнене в кінці вегетаційного періоду, що було важко будь-яке вдавити, зовнішній край зерна був рівним», ― пригадує Адріан.

10. Збирання врожаю. Кокс збирав конкурсне поле рано ― 27 вересня. Як правило, він любить збирати кукурудзу у жовтні, але культура була посіяна густо, і він був стурбований якістю стебла через посуху. Кокс каже, що фермери повинні приймати сигнали від рослин при визначенні оптимальної дати збирання врожаю. Кукурудза виходила з поля при вологості 16%, тому цього року відбувалось раннє збирання врожаю.

Кокс каже, що прагне побачити наступне покоління, яке будується на сьогоднішніх стратегіях.

article-8-photo-9

«Я думаю, якщо взяти молодшу людину і запалити її пристрасті до отримання максимальної віддачі з цих полів, буде цікаво подивитися, що вона додасть до технології, щоб отримати більшу продуктивність», ― підсумовує Адріан Кокс.