hero-logo

Партнери

Ми співпрацюємо з наступними компаніями:

viterra-seed
Viterra Seed

Viterra ® SEED - це новий бренд, який вивела на український ринок міжнародна компанія Saaten-Union Romania Srl. Компанія є лідером на ринку Німеччини та інших країн по високоякісним та ефективним сортам та гібридам соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці, сої та інших культур. 

Детальніше
winbrel
WINBREL

Компанія «WINBREL» - це аграрна компанія, яка підтримує європейські цінності. В цих цінностях закладено як європейську якість товару, так і високу духовність у взаємовідносинах між аграріями. Партнером «Winbrel» є відкрита, надійна компанія Merkez Anadolu Kimya, яка розпочала свою діяльність в 2001 році, об’єднавши в собі 7 заводів, розташованих в різних регіонах Туреччини.  Препарати торгової марки Wincrops та Wincrops powder виробляється на заводі Merkez Anadolu Kimyа, що знаходиться в Туреччині в регіоні Анталія. 

Детальніше
zaatbau-ukrajina
Заатбау Україна

Основними видами діяльності підприємства SAATBAU є селекція та насінництво. Селекційні станції SAATBAU розташовані в Австрії, Німеччині, Франції, Румунії та Чилі. Наша робота полягає у виведенні гібридів кукурудзи, сортів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, озимого та ярого ріпаку, гороху, сої і багатьох інших культур.

Детальніше

Зателефонуйте мені

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час