product-zzr
Аспект Про Bayer
Виробник: partner Bayer
Діюча речовина: тербутилазин, 333 г/л + флуфенацет, 200 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: пластикова каністра, тара 5 літрів

Переваги

 • За рахунок комбінації двох активних речовин, надійно контролює широке коло небезпечних бур'янів;
 • Гербіцид надає подовжений період гербіцидної активності;
 • Не допускає появи повторних хвиль бур'янів на посівах;
 • Добре підходить для використання в ґрунтової схемою, а також спільно в бакових сумішах з страховими гербіцидами на посівах кукурудзи.
 • Норма витрати

   2 - 2,5 л/га

  Принцип дії

   Тербутизалин здатний руйнувати хлоропласти і гальмувати процес фотосинтезу. Зупиняється дихання, призводить до порушення енергетичного балансу, що викликає порушення життєдіяльності рослини і призводить до загибелі. Діюча речовина володіє системним і контактним дією, тому поглинається кореневою системою при грунтовому внесенні гербіциду, а також листям при використанні гербіцидів після сходів. Пересувається всередині по ксилемі акропетально, накопичується в меристемах верхівок. Викликає пожовтіння листової маси і некроз.

  Флуфенацет належить до хімічного класу оксіцетамідів. Є інгібітором росту кореневої системи проростків, має системну дію, переноситься апопластом і володіє меристиматичною активністю. Головні симптоми дії препарату - скорочення коренів, утворення пухлин на кінчиках коренів, гальмування розвитку бічних коренів, відбувається скручування і руйнування в зоні гіпокотиля, з'являються калуси в основі стебла. Бур'яни, які проросли мають пурпурний або червоний окрас, стебло виснажується.


  Залишились питання?
  Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
  message

  Дякуємо!

  Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час