product-zzr
Біцепс® Гарант
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: десмедифам 70 г/л, етофумезат 110 г/л, фенмедифам 90 г/л
Хімічна група: гербіцид
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Упаковка: каністра 5 л, 10 л

Переваги препарату

  • незамінний у захисті цукрових буряків;
  • знищує понад 40 видів однорічних дводольних бур'янів;
  • контроль однорічних злакових бур'янів;
  • висока чистота посівів.

Призначення

Трикомпонентний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах цукрових буряків.

Характеристика діючих речовин

Десмедифам і фенмедифам належать до біс-карбаматів, етофумезат - до бензофуранілалкансульфонатів

Спектр дії

Високочутливі до гербіциду Біцепс® Гарант - щириця (види), вероніка (види), гірчиця польова, гірчак (види), сухоребрик (види), кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, жовтозілля звичайне, лутига (види), лобода (види), тонконіг однорічний, паслін чорний, грицики, жабрій звичайний, підмаренник чіпкий, портулак городній, редька дика, шпергель звичайний, фіалка польова, талабан;

Середньочутливі - волошка синя, кохія вінична, кропива жалка, метлюг звичайний, осот городній, полин звичайний, просо куряче, пальчатка кров'яна, мишій зелений, череда трироздільна, чистець польовий;

Малочутливі - канатник Теофраста, пирій повзучий, лисохвіст польовий, ромашка (види), осот польовий, свинорий пальчастий.

Механізм дії

Володіє трансламінарною дією, проникає через листки. Пригнічує бур'яни на ранніх стадіях їхнього розвитку, порушуючи фотосинтез та обмін білків, уповільнює ріст меристемних тканин і поділ клітин, обмежує утворення воскового шару.

Швидкість і симптоми впливу

Гербіцидна дія проявляється протягом 4 - 8 днів після застосування. Спочатку спостерігається посвітління листків, поступово посилюється знебарвлення аж до настання хлорозу. Потім бур'яни поступово в'януть і засихають. Їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування

3,0 л/га - Одноразове обприскування посівів у фазі 4 справжніх листків культури у ранні фази росту бур'янів.

1,5 л/га - Дворазове обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків бур'янів (по першій і другій «хвилях» з інтервалом 7 - 14 днів)

1,0 л/га - Триразове обприскування посівів у фазі сім'ядоль бур'янів (по першій, другій і третій «хвилях» з інтервалом 7 - 14 днів)


Фактори, що впливають на ефективність препарату

Оптимальна температура повітря для внесення - не нижче 5 і не вище 25°С. Максимальний гербіцидний ефект досягається за обробки в діапазоні температур від 10 до 25°С. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені впливом приморозків, спеки, хвороб і шкідників, а також рослини з механічними пошкодженнями після проведення культивації. Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 год до випадання опадів та за наявності сильної роси.

Дуже важливо провести обприскування в рекомендовані строки, не допускати переростання бур'янів, які стають стійкішими до препарату.

Сумісність

Біцепс® Гарант сумісний в бакових сумішах із різноманітними гербіцидами, які додають для розширення спектра дії, наприклад з Пілотом®, Хакєром®, Міурою® та іншими.

Витрата робочої рідини

200 л/га

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час