product-zzr
Грейд Про*
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: етоксилат ізодецилового спирту 900 г/л, імазамокс 120 г/л, імазапір 250 г/л
Хімічна група: Гербіцид
Препаративна форма: рідина Ад’ю, розчинний концентрат Парадокс, Грейдер
Упаковка: Твін пак упаковка: Парадокс, 5 л + Грейдер, 1 л + Ад’ю, 5 л

Переваги

  • знищує злакові та дводольні бур'яни;
  • ідеальний для систем мінімального та нульового обробітку ґрунту;
  • одна обробка за вегетаційний сезон;
  • знищення наземної частини та кореневої системи бур'янів;
  • довготривалий захист.

Призначення комплекту Грейд Про*

Для контролю однорічних злакових і дводольних та деяких багаторічних бур'янів у посівах соняшнику, стійкого до імідазолінонів.

Спектр дії

Злакові та дводольні бур'яни, в т. ч. амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, нетреба (види), осот жовтий, рутка лікарська, просо куряче, канатник Теофраста, мишій (види), щириця (види) та ін.

Механізм дії

Імазапір та імазамокс швидко поглинаються через листя та проникають через корені. Діючі речовини потрапляють через ксилему і флоему в тканини рослин, накопичуються в молодих тканинах, що ростуть, діють як інгібітор ензиму ацетолактатсинтази (АLS). АLS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину. Ці амінокислоти є ключовими для білків, потрібних для росту рослинних клітин. Інгібування АLS імідазолінонами сприяє зниженню синтезу цих амінокислот. Оброблені рослини припиняють ріст, з'являється хлороз (в першу чергу молодого листя). У подальшому хлороз переходить у некроз тканин і настає загибель рослин.

Швидкість впливу

Дія комплекту проявляється протягом години після обробки - він блокує синтез незамінних амінокислот, що призводить до зупинки росту чутливих рослин. Видимі ознаки ушкоджень проявляються через 5 - 7 днів у вигляді знебарвлення і побуріння точок росту, а далі наступає хлороз і повна загибель бур'янів.

Період захисної дії

Комплект забезпечує необхідний ефект (у тому числі завдяки ґрунтовій активності) протягом не менше одного року з моменту обробки. Загальна тривалість дії залежить від норми витрати, кількості бур'янів, їх видового складу, типу ґрунту, кліматичних умов.

Витрата робочої рідини

Застосовувати комплект препаратів із розрахунку 200 - 400 літрів води на гектар. Внесення має бути рівномірним, обприскувач - відрегульованим. При застосуванні гербіцидів на посівах за технологією з мінімальним або нульовим обробітком  рунту витрата води повинна бути не нижче 250 літрів. Витрату робочої рідини потрібно збільшувати за підвищеної густоти стояння культури та/або при великій кількості рослинних залишків.

Рекомендації щодо застосування

Соняшник (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів) - один комплект на 14 - 16 га

Сумісність

Застосовувати бакові суміші комплекту Грейд Про* з іншими гербіцидами не доцільно і не рекомендується (високоефективний препарат).

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час