product-zzr
Деметра®
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: флуроксипір-мептил 350 г/л
Хімічна група: системний гербіцид
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Упаковка: каністра 4 л, 4,2 л, 5 л; тара бінарна 4 л, 4,2 л

Переваги препарату

  • неперевершена ефективність проти:

- підмаренника чіпкого,

- березки польової,

- гірчаку березкоподібного;

  • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого;
  • широкий діапазон строків внесення;
  • відсутність післядії.

Призначення

Селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних коренепаросткових бур'янів у посівах зернових культур та цибулі.

Характеристика діючої речовини

Флуроксипір-мептил належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, володіє системною дією.

Механізм дії

Флуроксипір-мептил швидко, протягом 1 год, поглинається листками бур'янів, а також частково абсорбується корінням з рунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється по всій рослині, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

Швидкість і симптоми впливу

Перші ознаки пригнічення бур'янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур'янів, через 3 - 4 дні - знебарвлення і скручування листків, а потім - скорочення міжвузлів. Повна загибель бур'янів настає через 2 - 3 тижні

Рекомендації щодо застосування

Пшениця озима - 0,35 - 0,5 л/га

Ячмінь ярий - 0,35 - 0,5 л/га

Цибуля - 0,4 - 0,5 л/га

Деметру® на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущення до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі - у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур'янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота - 5 - 10 см).

Багаторічні бур'яни на момент обробки мають досягти фази розетки - початку стеблування і висоти 10 - 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур'янів і за слабкого ступеня забур'яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильного забур'янення підмаренником чіпким, у разі, коли бур'яни переросли, а також за несприятливих погодних умов в оптимальний щодо строків момент для обробки.

Обмеження щодо застосування

Відсутні, Деметру® можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Сумісність

Препарат сумісний у бакових сумішах з гербіцидами (наприклад Балерина®, Міура®), а також з фунгіцидами (наприклад Колосалем® Про) та інсектицидами (Брейк®, Борей®)

Витрата робочої рідини

200 - 300 л/га

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час