product-zzr
Дерокс
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: прометрин 500 г/л
Хімічна група: Ґрунтовий гербіцид
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: каністра 10 л

Переваги препарату

  • контроль широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів
  • можливість вибору терміну застосування (до посіву, одночасно з посівом або до сходів культури)
  • швидкий гербіцидний ефект
  • довготривалий період захисної дії
  • висока селективність по відношенню до культур на яких застосовується
  • відсутність післядії на наступні культури в сівозміні
  • зручна в застосуванні рідка препаративна форма

Призначення

Системний гербіцид ґрунтової дії проти однорічних дводольних і злакових бур’янів у посівах гороху, моркви і насадженнях картоплі.

Характеристика діючої речовини

Прометрин відноситься до хімічного класу сімтриазинів

Механізм дії

Прометрин – селективний гербіцид, що володіє системною дією. Проникає в бур’яни переважно через коріння в меншій мірі через листя, перемі- щується акропетально по ксилемі з коренів і листя в апікальні меристеми, де інгібує процес перенесення електронів в фотосистемі II і окисне фосфорилювання.
У чутливих видів пригнічуються процеси дихання, фотосинтезу і змінюється активність ферментів, внаслідок чого, ріст рослин сповільнюється, вони втрачають тургор, в’януть і засихають.

Швидкість впливу

Гербіцид знищує бур’яни в момент їх проростання або протягом 4 - 7 днів при застосуванні після появи їх сходів. Причому, чим вище температура довкілля, тим швидше прометрин надходить в рослину. При досходовому застосуванні велику роль також відіграє вологість ґрунту. Якщо вона низька, рекомендується дрібна заробка препарату, на глибину 2 - 3 см.

Період захисної дії

10 - 12 тижнів в залежності від погодних умов

Рекомендації щодо застосування

Морква - 2,0 - 3,0 л/га

Горох (на зерно) - 3,0 - 5,0 л/га

Соя - 3,0 - 5,0 л/га

Соняшник - 2,0 - 4,0 л/га

Картопля - 3,0 - 4,0 л/га
Дерокс® застосовують методом обприскування ґрунту до посіву, одночасно з посівом, або до сходів культури. Оптимальний температурний режим застосування становить 10 - 20 °С. При тривалому зниженні температури повітря і ґрунту нижче 10 °С ефективність препарату по окремим видам бур’янів може істотно знизитися. При обприскуванні до сходів культури необхідно, щоб ґрунт був добре підготовлений і зволожений. На важких за механічним складом ґрунтах слід застосовувати максимальну норму гербіциду, на легких – мінімальну. На торфовищах кращі результати дає обробка по сходам бур’янів. Після застосування гербіциду не рекомендується проводити розпушування міжрядь, так як це руйнує гербіцидний «екран» і може знизити ефективність препарату.Сумісність

Дерокс® сумісний в бакових сумішах з більшістю ґрунтових гербіцидів (на основі пендиметаліну і S-метолахлору). Однак перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Витрата робочої рідини

200 - 400 л/га

Упаковка

Каністри по 10 л

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час