product-zzr
Дублон® Голд
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: нікосульфурон 600 г/кг; тифенсульфурон-метил 150 г/кг
Хімічна група: комбінований гербіцид
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді
Упаковка: флакон 50 г; 750 г

Переваги препарату

  • широкий спектр дії;
  • тривалий період захисту;
  • економічність у використанні;
  • зручна у застосуванні та зберіганні препаративна форма.

Призначення

Системний гербіцид для боротьби з багатьма видами однорічних та багаторічних злакових, однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.

Механізм дії

Має системну вибіркову дію. Діючі речовини проникають у бур'яни через листки і коріння та рухаються ксилемою і флоемою. Вони пригнічують фермент ацетолактатсинтазу, яка бере участь у синтезі незамінних амінокислот (лейцину, ізолейцину і валіну), що викликає порушення процесу поділу клітин, зупинку росту і загибель бур'янів.

Швидкість та симптоми впливу

Дублон® Голд проникає в рослину протягом 4 год після обробки. Уповільнення росту бур'янів настає через декілька годин після поглинання ними препарату. Однак візуальні ознаки помітні через 5 - 10 днів після обробки: різке уповільнення росту, антоціанове забарвлення листків, знебарвлення жилок, хлороз листків, відмирання точок росту, некроз тканин. Листя бур'янів стає хлоротичним протягом 1 - 3 тижнів після обробки, точки росту поступово відмирають, і рослини гинуть. Повна загибель бур'янів настає через 15 і більше днів, залежно від погодних умов у момент обробки (вологість повітря, температура), видового складу бур'янів та фази їхнього розвитку. Перерослі чи менш чутливі до гербіциду бур'яни не гинуть, але припиняють подальший розвиток і не чинять впливу на врожайність культури.

Період захисної дії

Дублон® Голд здебільшого добре знищує тільки ті бур'яни, які вже проросли чи проростають на момент обробки. У вологих умовах посилюється  рунтова дія гербіциду, і він контролює бур'яни по сходах протягом (максимум) трьох тижнів.

Рекомендації щодо застосування

Кукурудза - 0,07 + 0,2 л/га ПАР Ад'ю™

Дублон® Голд зареєстрований для застосування в посівах кукурудзи (крім кукурудзи на олію). Обприскування посівів проводять у фазі 4 - 10 листків культури, до фази кущення пирію повзучого, у фазу 1 - 4 листків однорічних дводольних і злакових бур'янів.

Рекомендована норма витрати Дублону® Голд - 50 - 70 г/га з додаванням 200 мл/га поверхнево-активної речовини Ад'ю™. За сезон дозволено проводити одну обробку.

Обмеження щодо сівозміни

За дотримання регламентів застосування Дублон® Голд нефітотоксичний для кукурудзи. Можливе пошкодження наступних культур на лужних  рунтах, а також якщо між використанням гербіциду і сівбою наступної культури тривала суха погода. За нормальної ротації сівозміни обмежень для наступних культур немає. Однак у разі потреби пересівання площ, оброблених Дублоном® Голд, проводять тільки кукурудзою.

Сумісність

Дублон® Голд сумісний з гербіцидами (наприклад Балерина®) та з інсектицидами класу піретроїдів. Не слід змішувати Дублон® Голд з фосфорорганічними інсектицидами, щоб уникнути пошкодження рослин.

Приготування робочого розчину

Відміряють потрібну кількість Дублону® Голд на одну заправку обприскувача. Для приготування маточного розчину препарату місткість (відро) наповнюють на 1/4 водою, потім додають відміряну кількість гербіциду, ретельно перемішують, доливають водою до 3/4 об'єму. Далі бак обприскувача наповнюють наполовину водою, включають мішалку, вливають в нього маточний розчин гербіциду, додають відповідну кількість Ад'ю™, доливають воду до повного об'єму.

Витрата робочої рідини

200 - 300 л/га

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час