product-zzr
Дублон™
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: нікосульфурон 40 г/л
Хімічна група: післясходовий системний гербіцид
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: каністра 4 л, 4,2 л, 5 л, 10 л; банка 1л; тара бінарна 1 л, 4 л, 4,2 л

Переваги препарату

  • висока ефективність навіть проти пирію повзучого та гумаю;
  • широкий діапазон внесення - 3 - 10 листків культури;
  • селективний до культури;
  • високотехнологічна препаративна форма.

Призначення

Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також з деякими однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи.

Механізм дії

Діюча речовина препарату є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, швидко проникає в рослини бур'янів та зупиняє їх ріст.

Швидкість та симптоми впливу

Залежно від погодних умов гербіцид зупиняє ріст бур'янів вже через 4 - 6 годин після обробки. Протягом тижня бур'яни змінюють забарвлення (буріють). Повне відмирання рослин настає через 7 - 20 днів після обприскування.

Період захисної дії

Залежно від видового складу бур'янів, рунтово-кліматичних та погодних умов року період захисної дії Дублону™ - до 3-х тижнів.

Особливості застосування

Кукурудза - 1,0 - 1,25 л/га

Найкращі результати досягаються при проведенні обприскування в період, коли бур'яни активно ростуть. Мінімальну норму витрати гербіциду використовують проти однорічних злакових бур'янів (оптимальна фаза - 1 - 3 листки), максимальну - на ділянках, сильно забур'янених гумаєм (відростки з кореневищ) та іншими багаторічними бур'янами (пирій заввишки 15 - 25 см). Проти однорічних дводольних бур'янів препарат найбільш ефективний у фазі 2 - 4 листків. Фаза розвитку культури при обробці - 3 - 10 листків, але при цьому потрібно стежити, щоб рослини кукурудзи не «екранували» бур'яни.

Фактори, що впливають на ефективність препарату

Оптимальна температура повітря при проведенні обприскування знаходиться в діапазоні 15 - 25°С, при оптимальній вологості  рунту та повітря. Не рекомендується застосовувати препарат у холодну або жарку погоду, при надмірній кількості опадів, а також у ситуації, коли бур'яни перебувають у стані стресу.

Обмеження у сівозміні

Нікосульфурон швидко розкладається  рунтовою мікрофлорою у вологих та теплих умовах, що мають реакцію  рунтового розчину (pН менше 7). Однак існують обмеження при використанні препарату. За необхідності пересівання площ, оброблених гербіцидом Дублон™, у весняний період ділянку можна пересівати тільки кукурудзою або після оранки - соєю, в осінній період - озимим ячменем чи пшеницею.

На наступний рік після застосування препарату можна сіяти будь-яку культуру. Існує ймовірність пошкодження наступних культур сівозміни на рунтах з лужною реакцією (pН більше 8), якщо в період після застосування Дублону™ і до сівби наступної культури складались посушливі умови. Мінімальний час (місяців) до сівби наступних культур сівозміни: кукурудза (на зерно) - у будь-який час; соя - через 9 місяців; зернові колосові - через 5 місяців; квасоля - через 9 місяців; люцерна - через 9 місяців. Зазначений інтервал може бути знижений до 3 місяців при рН  рунту нижче 7 (кислі  ґрунти).

Сумісність

Для розширення спектра дії та зниження норм витрати дозволяється застосовувати препарат Дублон™ в бакових сумішах з іншими пестицидами. Перед застосуванням Необхідно перевірити суміш на сумісність та фітотоксичність щодо кукурудзи.

Не рекомендується застосовувати гербіцид в суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами та гербіцидом, якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів, через можливе пригнічення культури. Високу ефективність показує бакова суміш Дублону™ з Балериною® (1 - 1,2 л/га + 0,25 - 0,3 л/га) - комплект Дублон™ Тріо*.

Витрата робочої рідини

200 - 400 л/га

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час