product-zzr
Егіда
Виробник: partner Avgust
Діюча речовина: мезотріон 480 г/л
Хімічна група: післясходовий системний гербіцид
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: каністра 5 л, 10 л

Переваги препарату

  • пригнічення широкого спектра дводольних бур’янів, а також деяких однорічних злакових (на початкових стадіях росту)
  • широке «вікно» застосування (до 6 - 8 листків)
  • висока швидкість прояву симптомів гербіцидної дії
  • стримування другої «хвилі» бур’янів за рахунок ґрунтової дії
  • висока селективність до культури
  • сумісність із іншими гербіцидами в бакових сумішах

Призначення

Післясходовий системний гербіцид із ґрунтовою дією для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами, а також окремими видами однорічних злакових бур’янів у посівах кукурудзи.

Механізм дії

Мезотріон проникає в рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально. Пригнічує біосинтез каротиноїдів.

Швидкість та симптоми впливу

Після обробки Егідою чутливі бур’яни протягом 1 - 2 днів припиняють свій ріст, їх точки росту знебарвлюються, після того знебарвлюється повністю вся рослина, її тканини відмирають. Повна загибель бур’янів настає протягом 1 – 2 тижнів з моменту обробки залежно від погодних умов і видового складу бур’янів.

Період захисної дії

40 - 60 днів з моменту обробки залежно від норми витрати, погодних умов, видового складу і фізіологічного стану бур’янів.

Рекомендації щодо застосування

Кукурудза - 0,2 - 0,35 + 0,2 ПАР Ад'ю л/га

Обприскування посівів гербіцидом проводять у фазу 3 - 8 листків культури і в ранні фази росту (2 - 4 листки) бур’янів. Оптимальна при обприскуванні фаза однорічних бур’янів – 2 – 3 листки, багаторічних – розетка діаметром 5 - 8 см. При цьому бур’яни повинні активно вегетувати, що покращує проникнення і розподіл в них діючої речовини препарату. Важливо провести обприскування в фази, коли культура не екранує бур’яни. Не слід проводити обробку, якщо рослини кукурудзи знаходяться в стресовому стані у зв’язку з посухою, заморозками та іншими несприятливими умовами, а також за рясної роси та випадання опадів. Дощ, що пройшов через годину після обприскування, не знижує ефективності гербіциду. Для досягнення максимальної ефективності Егіди необхідно забезпечити якісне і рівномірне покриття листя бур’янів робочим розчином препарату. Максимальну норму витрати препарату застосовують за високої забур’яненості посівів і за упущення оптимальної для обробки фази розвитку бур’янів, а також за несприятливих погодних умов. Не слід проводити механічний обробіток ґрунту протягом тижня до і після застосування Егіди

Обмеження щодо сівозміни

За необхідності пересівання кукурудзи, обробленої Егідою, можна висівати кукурудзу відразу. Восени того ж року можна сіяти (після оранки) озимий ячмінь та озиму пшеницю, райграс, озимий ріпак. Навесні наступного року (після оранки) можна висівати сою, соняшник, ріпак, сорго, люцерну. Чутливі культури (буряки цукрові, столові та кормові, горох, бобові, овочі) слід висівати не раніше, ніж через 18 місяців після застосування препарату. 

Сумісність

Для розширення спектра дії Егіду можна застосовувати в бакових сумішах з іншими гербіцидами, наприклад з Дублоном, Дублоном® Голд, а також гербіцидами на основі S-метолахлору (Мілонга®), що застосовуються у ті самі терміни. Однак у кожному конкретному випадку змішувані препарати слід перевіряти на сумісність, а також стабільність і фітотоксичність робочої рідини суміші.
Не рекомендується застосовувати інсектициди на основі фосфорорганічних сполук та тіокарбаматів менш ніж за 8 днів до або після застосування гербіциду.

Витрата робочої рідини

200 - 250 л/га

Залишились питання?
Вкажіть свої контакти й наш менеджер зв'яжеться з вами
message

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час